Zasilacz Hurricane HP2

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: AZ190
  • Dostępność: powyżej 5 sztuk
  • Cena brutto: 250,00 zł 203,25 zł

Zasilacz Hurricane HP2

 

Zasilacz maszynki do tatuażu to jedno z najbardziej niezbędnych akcesoriów, które powinno znaleźć się w asortymencie każdego studia tatuażu. Niezwykle istotne jest aby wybrać sprzęt wysokiej jakości, który nie zawodzi nawet w przypadku długotrwałej i intensywnej eksploatacji. Takim produktem z całą pewnością nazwać można najwyższej klasy zasilacz Hurricane HP2. Jest to profesjonalny sprzęt z najwyższej półki.

 

Doskonale sprawdza się w codziennej pracy w studio. Zasilacz Hurricane HP2 o wymiarach 14x8x3 cm wykonany został z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Wyposażony został w nowoczesny, przejrzysty wyświetlacz oraz intuicyjny panel sterowania, co w znacznym stopniu ułatwia codzienną pracę.

 

Wyświetlacz zasilacza informuje użytkownika o aktualnym napięciu, użyciu prądu, częstotliwości pracy maszynki, jej obciążeniu procentowym i trybie pracy. Posiada także zegar i timer.

 

Zasilacz Hurricane HP2 to produkt trwały, solidny i bezpieczny. Posiada on pamięć ustawień 3 x shared i 3x liner. Łatwo dostosowuje się do pracy z dowolną maszynką, pewnie kontrolując jej pracę. Solidny system mocowań wyposażony w magnesy, przyssawki bądź śruby zapewnia w pełni bezpieczną i komfortową pracę z zasilaczem.

 

Zasilacz wykonany został w kolorze czarnym. W z zasilaczem znajduje się panel sterowania oraz zestaw do montażu stojaka.

 

Cechy urządzenia:

-wyraźny wyświetlacz ze wszystkimi parametrami

-pamięć ustawień - 3xshared , 3x liner

-prąd wyjściowy 2A

-napięcie wejściowe 110-240v

-wymiary 14x8x3 cm

-kolor czarny

 

W zestawie:

-zasilacz

-panel sterowania

-zestaw do montażu stojaka

ELEMENTY ZASILANIA: Zasilacze