Tattoo Spot Magazine 1/2019

  • szt.
  • Cena netto: 9,25 zł 9,99 zł
  • Niedostępny

Tattoo Spot Magazine 1/2019 – od redakcji

Drodzy czytelnicy!

Przedstawiamy Wam drugie wydanie Tattoo Spot Magazine! Zakładaliśmy, że nasz magazyn będzie się prężnie rozwijał i wraz z kolejnymi numerami będziemy  go wzbogacać o branżowe artykuły, wywiady i fotorelacje z eventów tatuatorskich. Powoli spełniamy naszą obietnicę i w noworocznym numerze znajdziecie sylwetki trzynastu tatuatorów z Polski, a wśród nich wywiad z Tomaszem Błaszczakiem,  założycielem Hydraulix Tattoo Studio z Wrocławia. Zaprezentujemy Wam także efekt współpracy z Jarkiem Baką, który wykonał plakat do III edycji Orakon Spot Festivalu.

W drugim wydaniu przybliżymy Wam również sylwetki oraz prace pięciu zagranicznych gości, a wśród nich niesamowite ornamentalne tatuaże w wykonaniu Ink Joego z Pro Teamu World Tattoo Events, wywiad z Jeremym ze studia Monkey Tattoo z Sarawak na Borneo, który opowie o tatuażach plemiennych oraz kulturze Borneo, a także prace Limuela Estropa, również z wyspy Borneo. Japońskie tatuaże i akcent malarski prezentuje Tru’o’ng Quoc Khanh, a do Korei Południowej przeniesie nas Mok Ji Won.

Kontynuujemy założenie, że damy Wam przestrzeń do zaprezentowania siebie w sposób dowolny, bez naszej ingerencji, dlatego też teksty, które towarzyszą każdej postaci, to wypowiedzi artystów.

Oprócz sylwetek tatuatorów prezentujemy aż sześć relacji z eventów tatuatorskich. Zaczynamy od naszego rodzimego Orakon Spot Festivalu: edycji zakopiańskiej i nowohuckiej. Zaglądamy, co dzieje się na scenie europejskiej, odwiedzając Tattoo Convention Prague oraz Tattoo Grand Prix Brno, a tatuatorską podróż kończymy na malezyjskiej relacji z Melaka Tattoo Expo i wietnamskiej z Saigon Tattoo Expo!

Numer zwieńczony został krótką relacją fotograficzną z wyjazdu ekipy Orakonu do Azji pod tytułem #orakontrip! Zapraszamy do lektury i obiecujemy, że zrobimy, co w naszej mocy, aby w dalszym ciągu rozwijać magazyn i systematycznie poszerzać jego formułę.