Sprzęt do tatuażu 

 Orakon

Farby do tatuażu, igły do tatuażu, maszynki do tatuażu, wyposażenie studia.

 

Najlepszy sprzęt do tatuażu na europejskim rynku.  ORAKON to nowa marka akcesoriów do tatuażu, będąca wypadkową ponad piętnastoletniego doświadczenia w produkcji akcesoriów do tatuażu. ORAKON to najwyższej klasy produkty, których jakość została już potwierdzona przez najlepszych artystów sztuki tatuażu. Naszą najważniejszą motywacją jest zadowolenie użytkowników naszych produktów.Cała historia zaczyna się od tatuażu, od początków 2000 r, szlifując swój fach jako tatuator. Rozwijając doświadczenia narastała potrzeba posiadania profesjonalnego sprzętu, który był i jest nadal kluczowym elementem pracy tatuatora. W latach tych na naszym rynku nie wiele było firm zajmujących się sprzętem do tatuażu. Za bardzo słabej jakości sprzęt trzeba było płacić astronomiczne kwoty.  Sytuacja ta zmusiła nas do samodzielnego wykonywania maszyn, rur, dziobów itp. zważywszy na to, że mieliśmy doświadczenie produkcyjne oraz odpowiedni warsztat z tokarkami i frezarkami. Farby, igły itp sprowadzaliśmy z zagranicy. Do dziś nasza oferta opiera się na własnych doświadczeniach z tatuażem.

2017 rok to rok zmian. Idea firmyOrakonto nowe, świeże pomysły i nowa energia skupiona na satysfakcji naszych klientów. Zdobyliśmy duże uznanie na arenie międzynarodowej, nasze produkty można kupić u największych europejskich dystrybutorów, a spotkać nas możesz na największych konwencjach w Europie. Obecnie jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce produkującą sprzęt do tatuażu.
 

Nasza oferta – Sprzęt do tatuażu


 
W naszej ofercie znajdują się: igły do tatuażu marki Fantom, cartridge do tatuażu marki Fantom i Fantom FX. Najlepsze maszynki do tatuażu typu pen takie jak Orakon Python17, maszynki cewkowe Premium Line, Paintful Irons Machines, FK Irons, oraz Bavarian Custom Irons. Maszynki rotacyjne: Premium Line Rotary, Unicorn Rotary, Bishop Rotary, Ink Jecta, Ego Rotary, oraz Cheyenne Hawk. Posiadamy szeroką gamę farb do tatuażu najlepszych prducentów.   Alla Prima, Arcane Pigments, Atomic Ink, Cheyenne ink, Dynamic Color, Eternal Ink, Fusion Ink, Intenze Ink, Japan Black ink, Kuro Sumi, Millenium Colorworks, One Black Ink, Panthera Ink, Silverback , Starbrite Ink, oraz World Famous !!!!

Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju rur do tatuażu.  Jednorazowe rury Gray Grips, oraz Gray Grips Memory Foam.  Rury typu cartridge: jednorazowe, oraz jednorazowe z regulacja typu Stem oraz Threaded. Rury wielokrotnego użytku, również z regulacją.

Polecamy nasze kosmetyki do stosowania przed, w trakcie i po tatuażu. Processing Tattoo Cream oraz Tattoo Aftercare marki Orakon polecane sa przez najlepszych tatuatorów i ciesza się uznaniem w całej Europie. W naszej ofercie znjadują się również kosmetyki i produkty takich marek jak: Tattoo Goo, Hustle Butter, Easy Tattoo, Tattoo Med, Pro Series, Velodes oraz System One.

Critical, Hurricane, Eikon, Maser, Unicorn to tylko niektóre z marek zasilaczy oraz stopekdostępnych w naszej bogatej ofercie. Zachęcamy również do sprawdzenia naszego wyposażenia studia. Posiadamy szeroki wybór taboretów, lamp poprzez leżanki, pomocniki i fotele hydrauliczne.

Zapewniamy najlepsze ceny, oraz gwarancję najlepszej jakości !!!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu na: www.store.orakon.pl

Team Orakon

 Sprzęt do tatuażu